Eyl 17, 2021, 05:54 ÖÖ

Haberler:

PULSEARGE.COM Bünyesinde ,antika lambalı radyo,  tv, amfiilikatör yedek parçaları , ve ürünlerinizin orjinaline uygun bakımı ve onarımı yapılmaktadır ,FORTY2 VE MTS Cİhaz için ne 602 entegre stogumuz mevcuttur irtibat ve iletişim için servet.pulsededektor@gmail.com    adresine mail atmanız yeterlidir ,,,

QUASAR VLF

Başlatan ServetBayar, Kas 30, 2020, 07:44 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ServetBayar

Quasar vlf tasarımı mükemmel ötesi ayrımı ve kullanım kolaylığı ile kullanıcılarını şaşırtmayı başarmış bir üründür ,Quasar vlf ye ilişkin ürün siz lere demonte kit olarak sunulmuştur ,

ServetBayar

quasara ait dökümanlar ektedir

ServetBayar

https://youtu.be/6DY28l3haJU ürüne ait çekilmiş bir test videosu rusyadan arkadaşım yüklemiş ,,hex dosyası ektedir

ServetBayar

Ekte Quasar vlf ye ait pcb ler mevcut bizden sadece pcb veya demonte kit olarak  da  ürünü temin edebilirsiniz ,,mail ile yada konu başlığı altına taleplerinizi yazabilirsiniz ,,

alo4141

SADECE BOBİN LAZIM VARMI

ServetBayar

Alıntı yapılan: alo4141 - Mar 15, 2021, 02:09 ÖÖSADECE BOBİN LAZIM VARMI
merhaba ;hoşgeldiniz ,
Hazırda maalesef yok ,aldığımız grafit sahte cıktı demir tozu var içinde 3 başlığı çöpe atmak zorunda kaldık önümüzdeki ay yurtdışından gelecek rusyadan getirecek arkadaş , quasar için kendi kullandığım var,beklerseniz yaparız ,,saygılar

alo4141

tamam bekleyeceğim o zaman

alo4141

ekrNLmYI BEN yaparım siz sadece dd bobin yapıyormusunuz

ServetBayar

Alıntı yapılan: alo4141 - Mar 15, 2021, 02:58 ÖÖekrNLmYI BEN yaparım siz sadece dd bobin yapıyormusunuz

merhaba ,
Şu sıralar bazı özel problem ler den dolayı çalışamıyorum normalde yapıyorum bobin ama bobinden ziyade burada aradaki iletim kablosu çok çok önemli eski  tüplü monitörlerin vga kablolarından bulun tam ekranlı 4 kablo kullanılacak zaten çok kablo denedik illaki osc yi bozuyor parazit alıyor diğer kablolar , saygılar

ServetBayar

qyasarın test videosu ,basarılı

ServetBayar

merhaba ,
Gerçekten mükemmel bir devre yazılımda süper ,

TA3BBK

merhaba bu devreyi inceledim ve uyguladım tx ve rx  840 mosfet in çıkışındaki voltaja göre bobini hesaplarsanız sağlıklı oturuyor ,rx 180 spir 0.18 bakırtel tx 75 spir 0.50 yada 0.45 olacak şekilde ortalama değerdir ,,balans tutturmak zordur